در جهت تسریع و تسهیل در روند بازی، یک قابلیت جدید به بازی اضافه شده است که شما را قادر می سازد با Right click ( فشردن دکمه راست mouse ) روی آیکن  یک ساختمان، با استفاده از باکس دسترسی سریع، درخواست ارتقا آن ساختمان را بدون وارد شدن به آن ساختمان صادر نمایید.به زودی این باکس کامل تر خواهد شد و یکسری امکانات دیگر همانند امکان ارتقا اکستراهای آن ساختمان و . . . نیز اضافه خواهد شد.
حضور رئیس جمهور جناب آقای احمدی نژاد و هیئت همراه در قلعه بزرگ عصر پادشاهان
 
134122035201.jpg
 
134122042802.jpg
 
حضور جناب آقای حسینی  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در قلعه بزرگ عصر پادشاهان
 
134122046703.jpg
 
 
برای مشاهده سایر عکس ها به ادامه مطلب مراجعه نمایید
همانطور که می دونید بازیکن Faravar توانست در سرور یک کتیبه جاودان را تسخیر نماید، مراسم اعطای جایزه ایشون و سایر قهرمانان سرور در روز دوم نمایشگاه برگزار شد.به ایشون لوح افتخار بازی، تندیس یادبود کتیبه طلایی، کلید طلایی و مبلغ 8,500,000 ریال اهدا شد.

سایر قهرمانانی که در مراسم حضور داشتند و جوایزشان را دریافت نمودند، را می توانید در ادامه مطلب مشاهده نمایید.
برای ایجاد جذابیت بیشتر در تابستان یک سرور اختصاصی با سرعت 3X راه اندازی می شود که پیش ثبت در آن همزمان با افتتاح نمایشگاه تهران در روز 6 تیرماه و شروع بازی در آن همزمان با اختتامیه نمایشگاه یعنی 10 تیرماه خواهد بود.

این سرور از نوع سریع 3x ویژه است که در مدت 3 ماه خاتمه می یابد. در این سرور علاوه بر جوایز عادی سایر سرورها، یک جایزه بزرگ 50 میلیون ریالی برای مالک کتیبه جاودان و چندین جایزه ویژه از سوی اسپانسرهای جدید عصر پادشاهان به برندگان اهدا خواهد شد.

امیدواریم بازی در این سرور نیز همانند سایر سرورها و بلکه پر هیجان تر از آنها انجام شود و همه یک تابستان خاطره انگیز در عصر پادشاهان را تجربه نمایند.

تیم عصر پادشاهان