همانطور که می دانید در این مدت در نمایشگاه بازی های قم و نمایشگاه بین المللی الکترونیک و کامپیوتر ایران میزبان شما عزیزان بودیم. عکس های هر دو نمایشگاه در ادامه این نوشته درج شده است.
 
1355649845KingsEra_Tehran.jpg
عصرپادشاهان در ادامه حضورهای نمایشگاهی خود به عنوان آخرین نمایشگاه داخلی خود در سال 1391 در نمایشگاه بین المللی الکترونیک و کامپیوتر ایران که در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود، حضور می یابد.

زمان نمایشگاه: یک شنبه 19 آذر الی چهارشنبه 22 آذر ماه 1391
مکان: تهران - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران - سالن خلیج فارس - طبقه همکف - غرفه عصرپادشاهان

منتظر حضور گرم شما هستیم.
خرسندیم که به اطلاع همه دوستداران و بازیکنان عصرپادشاهان برسانیم که بازی عصرپادشاهان به عنوان تنها نماینده از صنعت بازی سازی خاورمیانه در همایش و نمایشگاه بین المللی GameConnection 2012 در شهر پاریس فرانسه حضوری قدرتمند داشت.
در این نمایشگاه تخصصی که به صورت business 2 business برگذار می شود، 600 شرکت تولید کننده و منتشرکننده بازی به صورت غرفه دار و بیش از 1500 شرکت به عنوان خریدار و یا منتشرکننده حضور داشتند. در این نمایشگاه عصرپادشاهان مورد توجه بسیاری از کشورهای دیگر از جمله روسیه، آمریکا، برزیل، آلمان، ایتالیا، امارت و لبنان  قرار گرفت و با توجه به عقد قرار داد با این کشور ها به زودی سرورهای جدیدی از عصرپادشاهان به زبان های محلی این کشورها راه اندازی خواهد شد.
به گزارش واحد حقوقی نمایشگاه فرانسه ، عصرپادشاهان بیشترین توجه و قرارداد را در بین بازی های آسیایی به خودش جلب کرده بود که این مسئله باعث مباهات و افتخار صنعت بازی سازی کشور و شاهدی بر توان بالای جوانان ایرانی در زمینه های تخصصی می باشد.

روابط عمومی استودیو بازی سازی توسعه سامان
 شهادت سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای آن حضرت را به دوستداران و شیعیان آن امام بزرگوار تسلیت عرض می نماییم و خدمت همه شما عزیزان  اعلام می کنیم که مطابق سال گذشته، امسال نیز روزهای تاسوعا و عاشورا در کلیه سرورهای عصر پادشاهان روز صلح تعیین شده است و امکان لشکرکشی و حمله به سایرین وجود ندارد.

تیم عصرپادشاهان